O společnosti

Realitní kancelář OK REAL ESTATE s.r.o.

se zaměřuje na kompletní servis v oblasti koupě a prodeje nemovitostí v jednotlivých lokalitách po celé ČR. OK REAL ESTATE s.r.o. vám přináší profesionální přístup a odbornost v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Náš tým tvoří příjemní a schopní makléři, kteří vás zastoupí při celém procesu prodeje stávající nebo koupi vaší vysněné nemovitosti.

V týlu společnosti stojí zkušení odborníci, kteří společně sestavili tým spolehlivých realitních makléřů s důrazem na plný respekt individuálních potřeb klientů. Samozřejmostí je kvalita klientského servisu, osobní přístup a spolehlivé jednání.

OK REAL ESTATE je součástí skupiny OK HOLDING. Díky této vazbě se zde úspěšně setkávají dva světy: finančních poradců a makléřů. Naším cílem je spokojený klient a moderní řízení celého procesu prodeje a koupě nemovitostí. S námi je vaše otázka po bydlení snů hladce vyřešená.

7 důvodů, proč jsme ok

Šikovní makléři

Šikovní makléři

Máme vlastní makléřskou síť a díky ní umíme oslovit mnohonásobně větší počet potenciálních kupujících, čímž šetříme Váš čas. Díky tomu pak můžete svou nemovitost prodat za výhodnější tržní cenu.

Cena v hlavní roli

Cena v hlavní roli

Suma, za kterou můžete svou nemovitost úspěšně prodat, je u nás profesionálně stanovená. Vyhovuje pak oběma stranám a žádné zdržování prodeje nehrozí.

Jeden tým

Jeden tým

Jsme na straně každého svého klienta. Ctíme fair play, etiku, svou profesionalitu a víme, že právě Vaše spokojenost je to, co prodává naše služby.

Odbornost

Odbornost

Spolupracujeme se samými odborníky. Komplexní právní servis je pro nás samozřejmost. Nikde Vás žádná zákeřnost neohrozí.

Nezdržíme vás

Nezdržíme vás

Přivedeme Vám pouze vážně zájemce. Hlídáme Vaše soukromí i investovaný čas a pocit pohodlí.

Seriózní zájemci

Seriózní zájemci

Bonitní kupující? S dlužníky nejednáme, žadatele o úvěr proklepneme za Vás. A jednáme pak jen s těmi, kteří jsou seriózní.

Důvěryhodné jednání

Důvěryhodné jednání

Za naše služby platíte pouze v případě úspěšného prodeje. Svou důvěru proto svěřte s klidem v nás. Zajistím Vám maximální pozornost i péči.

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno