Developerské projekty

Developerské projekty jsou také naše parketa.

Úspěch v konkurenčním boji s ostatními přinášejí strategie pro marketing a prodej, bez nich máte v zásobníku slepé patrony. Obojí získáte u nás. A samozřejmě také zkušené odborníky stojící na Vaší straně a obchodní tým, na který je spolehnutí.

Developerským projektem rozumíme novou výstavbu rodinných domů a bytů, můžeme ho chápat jako investiční záměr na výstavbu nemovitostí s cílem je prodat nebo pronajmout. Nejčastěji jde o výstavbu bytových a rodinných domů (novostaveb), týkat se ale může i komerčních prostor nebo budov občanské vybavenosti.

Co je to developerská společnost?

Základem úspěchu developerské společnosti je kvalitní projekt. Tyto stavební firmy se podílejí na realizaci realitních projektů od samého začátku, do jejich kompetence kromě průběhu stavby objektu dále spadá i jeho propagace, prodej bytů, a dokonce i úspěšná kolaudace. Projekty mohou pocházet z jejich vlastní aktivity, nebo z přání investora, který developerům projekt zadá. Nejedná se jen o výstavbu bytových komplexů nebo domů na klíč, ale někdy i dopravních komunikací nebo samotnou rekonstrukci nejrůznějších staveb.

OK REAL ESTATE momentálně nabízí developerský projekt Rezidence u Aničky : https://www.rezidenceuanicky.cz/ a Vranovský dvůr : https://vranovsky-dvur.cz/

 

Zdroj: https://www.hyponamiru.cz/slovnik-pojmu/developersky-projekt/

https://www.aktualne.cz/wiki/bydleni/reality/developerske-spolecnosti/r~i:wiki:2758/

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno