Matterport 3D prohlídka

3D virtuální prohlídky nemovitostí pomohou získat kupce raz dva.

3D virtuální prohlídky nemovitostí se na trhu s realitami zabydlely a je to dobře. Vezmou potenciálního kupce nemovitosti do každého zákoutí Vašeho domu, nebo bytu, jako by byl přímo u Vás. Tříbí tak zájemce, ponechávají jen ty vážné a šetří Váš čas.

3D virtuální prohlídka Matterport je online zážitek, kdy se na svém zařízení (PC, tablet, mobil) pohybujete skrze naskenovaný prostor z jakéhokoli úhlu. Zážitek je velmi blízký skutečnému procházení prostorem. A tento zážitek lze umocnit díky 3D brýlím. Technologie umožňuje také zobrazit 3D model celého naskenovaného prostoru, se kterým můžete ve svém zařízení (PC, tablet, mobil) otáčet v 360° na všechny strany.

Ať už jste realitní makléř, který si díky virtuálním prohlídkám zvýší prestiž při náběru nemovitostí či ušetří čas a peníze při prodeji, protože mu na reálnou prohlídku přijdou skuteční zájemci, nebo jste restaurace, pension, hotel nebo wellness centrum, ukažte svým zákazníkům své prostory.

A v tom Vám virtuální prohlídka může pomoci. Každému zákazníkovi tím dáte příležitost se po Vaší provozovně či kanceláři projít a ubezpečit se, že právě toto místo chtějí navštívit. Pozvěte své zákazníky přímo k Vám online z pohodlí jejich domova a nechte v nich probudit emoce. Wow efekt je zde nesporný.

Zdroj: https://www.3dvire.cz/

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno