O společnosti

Realitní kancelář OK REAL ESTATE s.r.o. člen skupiny OK HOLDING s.r.o. se zaměřuje na kompletní servis v oblasti koupě a prodeje nemovitostí v jednotlivých lokalitách po celé ČR. OK REAL ESTATE s.r.o. vám přináší profesionální přístup a odbornost v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Náš tým tvoří příjemní a schopní makléři, kteří vás zastoupí při celém procesu prodeje stávající nebo koupi vaší vysněné nemovitosti.

V týmu společnosti stojí zkušení odborníci, kteří společně sestavili tým spolehlivých realitních makléřů s důrazem na plný respekt individuálních potřeb klientů. Samozřejmostí je kvalita klientského servisu, osobní přístup a spolehlivé jednání.

OK REAL ESTATE je součástí uskupení OK HOLDING. Díky této vazbě se zde úspěšně setkávají dva světy: finančních poradců a makléřů. Naším cílem je spokojený klient a moderní řízení celého procesu prodeje a koupě nemovitostí. S námi je vaše otázka po bydlení snů hladce vyřešená.

Prodej nemovitostí
Svým klientům nabízíme kompletní servis zahrnující efektivní postup a zajištění příznivých podmínek pro výhodný prodej nemovitosti za maximální možnou cenu

Koupě nemovitosti
Každý klient má jiné sny, přání a potřeby. Díky individuálnímu přístupu vám zajistíme bydlení podle vašich představ a v cenové hladině, kterou jsme společně prodiskutovali.

Developerské projekty
Developerské projekty mají svá daná specifika. Úspěch na tomto poli přinášejí strategie pro marketing a prodej, bez nich cílíte do tmy.  S námi získáte kvalitní realitní marketing řízený odborníky a obchodní tým, na který je spolehnutí. 

Home staging/redesign
Home staging je moderní trend se zajímavými výsledky. Markantně zvyšuje úspěšnost prodeje a cenu nemovitosti, proto se řadí mezi nabízenou službu naší realitní kanceláře. 

Matterport 3D prohlídka
3D virtuální prohlídky nemovitostí znamenají naprostou současnou špičku prezentace prostorů zájemci. Ten si je pak může prohlédnout z pohodlí domova, kdykoli má čas zjistit o inzerované nemovitosti vše potřebné.

Video prohlídka
Některé nemovitosti si žádají také prezentaci v podobě video prohlídek interiéru a exteriéru za pomoci dronu. Během okamžiku získá potenciální zákazník celkový reálný přehled o stavu a konceptu dané nemovitosti. 

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno