nabízí, prodej, chata U Velkého rybníka 3, Jesenice

U Velkého rybníka, Jesenice | 50 m²

ID 00206
Kontakt
1 111 111 Kč

Romantická chata se nachází kousek od rybníka a lesa v obci Jesenice u Rakovníka. Je možné ji ihned užívat, ale zaslouží si rekonstrukci. Má užitnou plochu 50 m2, terasu asi 20 m2 a celková plocha vlastního pozemku je téměř 400 m2. Udělá radost rybářům, houbařům, plavcům, cyklistům, turistům nebo milovníkům Šmoulů (mrkněte na konec videa )

Chata se nachází v obci Jesenice u Rakovníka nedaleko Velkého rybníka. Ta je vyhlášeným rekreačním městečkem v nejzápadnější části Středočeského kraje, známým mnoha rybníky a rozsáhlými lesy. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost včetně prodejen, restaurací nebo lékařů. A také vlakové a autobusové spojení nejen do Rakovníka. Jesenicko bylo v roce 1994 vyhlášeno přírodním parkem, vede zde mnoho turistických tras a cyklostezek.

Chata v Jesenici na Rakovnicku nabízí vše, co si správní chataři mohou přát – krásnou přírodu, klid, les, koupání, chytání ryb nebo mnoho možností na výlety. A zároveň jste poblíž městečka s mnoha službami. Chata už není žádná mladice, vyžaduje opravy či větší rekonstrukci. Dá se ale užívat i v současném stavu.

Má užitnou plochu 50 m2, je podsklepená, kolem ní je velká terasa asi 20 m2 a stojí na vlastním pozemku o celkové ploše 397 m2. Parkovat se dá přímo na pozemku nebo u silnice. Je v ní zavedená elektřina, voda je k dispozici z obecní studny vzdálené necelých 100 metrů. V hlavní místnosti jsou kamna na tuhá paliva, v kuchyňce je plynový sporák a lednička. Televize s anténou zde také zůstane. Okna jsou chráněna okenicemi s robustními šrouby.

Hlavní místnost je rozdělena na ložnici a obytnou část, má celkovou plochu přes 25 m2. Kuchyňka má asi 4 m2, zádveří 2 m2. V zadní části najdete velkou technickou místnost a samostatný suchý záchod.

A pokud byste měli romantiky málo, tak pár set metrů od vás mají základnu Šmoulové

KategorieChata
LokalitaU Velkého rybníka, Jesenice
OkresRakovník
Velikost2 pokoje
Plocha užitná50 m²
Plocha podlahová55 m²
Plocha pozemku397 m²
Plocha zastavěná72 m²
Plocha zahrady325 m²
Užitná plocha přízemí50 m²
Počet podlaží1
Stav objektuŠpatný
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
Datum nastěhování1. duben 2023
Zahájení prodeje29. březen 2023

Lokalita

U Velkého rybníka
Jesenice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře