Nabízíme k prodeji rodinný dům s rozlehlou zahradou v obci Ústí!

Ústí 15 | 480 m²

ID 00184
Kontakt
5 150 000 Kč

Tento dům je jako švýcarský nůž ve světě nemovitostí – nabízí nepřeberné možnosti a výhody.
Ať už jste vášnivý milovník bydlení, dobrodružný chalupář nebo podnikavý živnostník, toto místo má pro vás vždy něco speciálního v zásobě!

Dům: Tento dům je jako dvojité espresso – má dvě samostatné bytové jednotky, 3+1 a 2+kk. Každý si může užívat svého vlastního soukromí. A pokud toužíte po více prostoru, je tu i možnost půdní vestavby a nebo lze využít podsklepení, které poskytuje cenný prostor pro uložení věcí nebo tajnou základnu pro vaše hobby, takže možnosti jsou neomezené!

Dvůr: A to není všechno! Vedle domu najdete velkou stodolu a kůlnu, kam zaparkujete i několik traktorů, dílnu, garáž a dokonce kurník pro vaše slepičky. Můžete zde realizovat své podnikatelské ambice, začít s chovem drůbeže, ovcí nebo jiných zvířat. Dvůr je velký a zcela uzavřený, takže všude kolem máte soukromí pro rodinný život i své koníčky.

Zahrada: Rozlehlá zahrada čeká na vaši kreativitu a dovednosti. Můžete si zde vytvořit krásný květinový ráj a navíc se těšit na bohatou úrodu z již vysazeného ovocného sadu. Nebo se můžete pustit do pěstování čerstvé zeleniny ve skleníku. Možnosti jsou opravdu rozmanité, ať už máte zálibu v květinách nebo milujete chutná domácí jablka.
A co když se vám nebude chtít pracovat? Pak si jednoduše můžete sednout do stínu stoleté lípy a nechat se unášet šuměním listí. Ano, v této zahradě máte všechno – od práce po odpočinek.

Vytápění: Zapomeňte na starý kotel, kam musíte neustále chodit přikládat. Tento dům je vybaven novým elektrickým kotlem, který vás bude hřát v chladných dnech a večerech. Ale pokud nejste příznivcem nízkých emisí, i tuhá paliva zde mají svou vlastní místnost. Máme pro vás všechny možnosti! A co víc, nedávno byly provedeny nové rozvody v měděném potrubí, abyste si mohli vychutnávat teplo a pohodu bez starostí.
Větší byt je vybaven výkonnými krbovými kamny napojenými na nově zrekonstruovaný komín.

Potenciál: Tato nemovitost si zaslouží trochu vaší péče a osobního doteku. Ale výsledek stojí za to – čeká vás krásné a klidné bydlení, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a představám.

Pokud vás tato nabídka alespoň trochu zaujala, neváhejte a zavolejte nám. Přijďte si toto místo prohlédnout a snad se brzy setkáme jako noví majitelé této nemovitosti. A ano, můžete si to dovolit s hypotečním úvěrem, který za vás rádi zajistíme.
Neváhejte, klíče od vašeho budoucího domova jsou na dosah ruky!

KategorieRodinné domy
LokalitaÚstí 15
OkresJihlava
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná480 m²
Plocha podlahová171 m²
Plocha pozemku3.773 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel ENB1375.7 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Ústí 15
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře