Prodej, rodinný dům, Vyšní Lhoty

Vyšní Lhoty | 405 m²

ID 00173-3
Kontakt
8 900 000 Kč

Nabízíme rodinný dům, který se nachází v klidné lokalitě zástavby rodinných domů. Dům je postaven v rovinném terénu při místní zpevněné komunikaci v katastrálním území Vyšní Lhoty, okres Frýdek - Místek.

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům o velikosti 7+1 s oploceným pozemkem 3.439 m² a přilehlých pozemcích o velikosti 21 021 m² .
Dům je se sociálním zázemím, částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím.
V letech 2002 až 2005 byla provedena přístavba a celková rekonstrukce domu. Dům má železobetonové základy, nové vodorovné i svislé izolace. Svislé nosné konstrukce jsou zděné, vodorovné nosné konstrukce betonové. Podlahy v obytných místnostech dřevěné prkenné v ostatních prostorách domu jsou z keramické dlažby. Provedená rekonstrukce je mírně nadstandardního provedení, dům je vybaven dvojím sociálním zázemím, vana s vířivkou, sprchový kout, sauna. Vytápění plynovým kotlem, v kuchyni jsou rozvody podlahového topení. Ohřev vody je taktéž zajištěn plynovým kotlem. Dům je napojen na sítě elektro, plyn, vodu, kanalizace je svedena do septiku, veřejná kanalizace v místě není. Příjezd z obecní komunikace.
Doporučujeme prohlídku, s financováním nemovitosti rádi pomůžeme.

KategorieRodinné domy
LokalitaVyšní Lhoty
OkresFrýdek-Místek
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná405 m²
Plocha pozemku24.460 m²
Plocha zastavěná249 m²
Plocha zahrady24.211 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
Rok výstavby1960
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Vyšní Lhoty
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře