Dlouhodobý pronájem zahrady u Berounky ve Zbečně u Křivoklátu

Zbečno | 300 m²

ID 00180
Kontakt
3 000 Kč za měsíc

K dlouhodobému nájmu (5, 10 i více let) exkluzivně nabízím čtvrtinu (asi 300 m2) velké zahrady v obci Zbečno u Křivoklátu. Na posledním obrázku vyznačeno jako 01b.

Zahrada je udržovaná, oplocená, 30 metrů od řeky Berounky. Podle územního plánu se jedná o plochy určené k rekreaci (nikoliv tedy k trvalému bydlení a pro stavby pevně spojené se zemí) - zahrada je tedy vhodná pro mobilheimy, maringotky, obytňáky nebo glamping. Majitel si vhledem k dalším dvěma nájemníkům nepřeje podnikatelský záměr s komerčním využitím pro krátkodobé pobyty, ale klidného a spolehlivého nájemníka, který zahradu využívá pouze pro vlastní rekreaci. A to ideálně na co nejvíce let.

Na druhou stranu se majitel snaží, aby pobyty na zahradě byly co nejkomfortnější - vybudoval všechny potřebné sítě: elektřinu, vodu a kanalizace. Každý nájemce (3 již mají nájemní smlouvy) má vlastní měřiče.

Měsíční nájemné je 3 000 Kč. Kromě nájmu bude platit nájemce příspěvek na vybudované sítě (voda, kanalizace, elektřina) 1 000 Kč měsíčně plus vlastní spotřebu elektřiny, vodné a stočné (zálohy asi 500 Kč měsíčně).

KategoriePozemky - zahrady
LokalitaZbečno
OkresRakovník
Plocha pozemku300 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
Datum nastěhování1. říjen 2023
Zahájení prodeje10. září 2023

Lokalita

Zbečno
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře