Video prohlídka

Když obraz (a dojmy) řeknou víc než slova...

Některé nemovitosti si žádají také prezentaci v podobě video prohlídek interiéru a exteriéru za pomocí dronu. Možný zákazník tak vidí stav a koncept dané nemovitosti i místa a snadno zjistí, zda mu Vaše nabídka bude vyhovovat. 

Nemovitost, která dnes není inzerována na internetu, jako kdyby se ani neprodávala. Právě díky neuvěřitelnému propojení a moderním možnostem je snadné připravit lákavou videoprohlídku s výrazně větší úspěšností v porovnání s běžným inzerátem doplněným pár fotografiemi.

Videoprohlídky se nejčastěji objevují u dražších a luxusnějších nemovitostí, kde je třeba více rozhodit sítě pro nalezení kupce. Díky stále jednodušším možnostem tvorby a propagace se však videoprohlídky uplatňují i pro běžnější nemovitosti a jsou výbornou příležitostí, jak nemovitost v očích zájemců zatraktivnit a dosáhnout vyšší prodejní ceny za méně času.

Nemovitost s videoprohlídkou má více než o 400 % zobrazení v porovnání s jinými nabídkami. To znamená, že si inzerát prohlídne více lidí, čímž diametrálně stoupá šance na rychlejší objevení toho správného kupce.

Dobrá video prohlídka může výrazně zrychlit prodej nemovitosti za nejlepší možnou cenu a v krátkém čase najít vhodné kupující.

OK REAL ESTATE video prohlídka Znojmo: https://www.youtube.com/watch?v=PZatMAfbpR0

Zdroj: https://www.jakubzizka.cz/videoprohlidka-nemovitosti-proc-se-vyplati-a-jak-ma-vypadat/

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno