Prodej, Rodinné domy, 62 m² - Vřesovice

Vřesovice | 62 m²

ID 00350
Kontakt
prodáno

Koupě rodinného domu v rekonstrukci přináší jedinečnou příležitost vytvořit si vlastní útulný domov. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě obce Vřesovic, která nabízí příležitost pro procházky v přírodě, odpočinek ve venkovském prostředí a zároveň je snadno dostupná do okolních městských center pro další aktivity. Blízkost přírodních rezervací a zelených ploch dodává této lokalitě speciální půvab.

Kuchyň spojená s obývacím pokojem tvoří prostorný a otevřený životní prostor, ideální pro rodinné setkání a společenské události. Kuchyňská linka přidává moderní dotek a praktické vybavení pro vaření a přípravu jídel.
V obývacím prostoru dominuje vestavěný krb, který vytváří atmosféru pohody a relaxace.
Při pohledu nahoru na strop lze obdivovat krásu dřevěných trámů, které dodávají domu charakter a připomínají rustikální eleganci. Tyto trámy přispívají k celkovému estetickému dojmu a vytvářejí útulný a přírodní vzhled.
U domu je také kůlna na dříví a na prostorné zahradě je možnost dostavět si garáž pro Vaše auto.

Celková rekonstrukce nabízí příležitost přizpůsobit si dům svým potřebám a vkusu, čímž vytvoříte ideální prostředí pro život a odpočinek. Nemovitost využijete k vytvoření útulného domova nebo víkendové chalupy k rekreaci.

Rádi vám pomůžeme s vhodným financováním prostřednictvím našeho hypotečního a úvěrového specialisty.

KategorieRodinné domy
LokalitaVřesovice
OkresHodonín
Velikost2 pokoje
Plocha užitná62 m²
Plocha pozemku220 m²
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Vřesovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře