nabízí, pronájem, byty 6 a více pokojů Petrovická 244/4, Praha - Strašnice

Petrovická, Praha - Strašnice | 197 m²

ID 00200
Kontakt
pronajato

Výjimečný mezonet 6+kk na pronájem ve Strašnicích. Téměř 200 m2 užitné plochy, 2 koupelny, rozlehlá galerie a zimní zahrada. K tomu 2 parkovací stání za vraty, kůlna a zahrada k osobnímu využití.

K dlouhodobému pronájmu nabízím atypický mezonet ve Strašnicích v ulici Petrovická. Byt se rozkládá na téměř 200 m2 užitné plochy ve druhém a třetím patře cihlového domu v klidné ulici, ale zároveň s výborným dopravním spojením všemi prostředky. Dispozičně je to 6+kk s plně vybavenou kuchyní. Mezonet má 3 části – vstupní schodiště s chodbou a zimní zahradou (15,3 m2), spodní patro (4 pokoje, kuchyň, technická místnost, chodba a 2 koupelny, celkem 113 m2) a horní patro, do kterého se vstupuje po dřevěném schodišti z hlavní místnosti (galerie a pokoj, celkem 64 m2). kromě samotného bytu můžete využívat zahradu ve vnitrobloku (gril, sezení, stůl na stolní tenis), kůlnu a 2 parkovací místa na pozemku majitelů za vraty na dálkové ovládání. Jedno parkovací místo je možné využívat kdykoliv, druhé kromě pracovních dní do 17 hodin.

Vytápění a ohřev vody zabezpečuje plynový kotel v technické místnosti. K dispozici je internet 5G od O2. Energetická třída domu je E. Nájemníci budou platit zálohu na služby a energie 7 200 Kč měsíčně (výpočet pro 4 osoby) a převede na sebe elektřinu. Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů.

Mezonet je volný ihned, ideálně k dlouhodobému pronájmu. Část se dá využít i k podnikání či kancelářím. Kuřáci i domácí mazlíčci jsou zde vítáni. Ve fotogalerii interiéru najdete i vizualizace některých místností s pomocí umělé inteligence, které vás mohou inspirovat.

Mezonet se nachází v klidné Petrovické ulici ve Strašnicích ve druhém a třetím patře cihlového domu, ve kterém jsou v přízemí kanceláře a v prvním patře dva byty. Metro Strašnická je odsud pouze 750 metrů, v blízké ulici Průběžná jezdí tramvaje a autobusy. Sportovní vyžití najdete v nedalekém Edenu ve Vršovicích nebo FK Union Strašnice. Samozřejmostí jsou obchody, lékaři, restaurace nebo školy v blízkém okolí.

Ozvěte se mi a já vám tento výjimečný mezonet rád ukážu.

KategorieByty 6 a více pokojů
LokalitaPetrovická, Praha - Strašnice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Náklady na bydlení7 200 Kč + elektřina
Typ bytumezonet
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná197 m²
Plocha podlahová210 m²
Plocha zahrady150 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. duben 2023
Zahájení prodeje4. březen 2023
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB156 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Petrovická
Praha - Strašnice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře