Realitní zákon hraje pro nás

Na jaře roku 2020 vstoupil v platnost nový realitní zákon. Přinesl s sebou změny, které jsou pro fungování celého realitního trhu klíčové. Tyto a další změny realitní trh povýšily na novou, regulovanou úroveň. Původní džungle dostala jasná pravidla. Vzniklé prostředí nás v OK HOLDINGU začalo více než zajímat, protože spojení realit a financí nebylo podle nás nikdy aktuálnější, než je tomu dnes. A proto přicházíme s novou divizí, OK REAL ESTATE. Věříme, že posílí důvěryhodnost realitních makléřů u veřejnosti. Už se těšíme, že u nás najdou klienti řešení svého bydlení na jedné adrese. Rychleji a snáz, než kdekoliv jinde.

Jaké změny zákon přinesl? A jak se týkají vás? Pojďme si je vyjmenovat!

V první řadě zde máme povinnosti pojištění realitních kanceláří pro případ náhrady újmy klientům, požadavku na odbornou způsobilost makléřů, nezbytnost písemného vyhotovení smlouvy mezi zprostředkovatelem a klientem (prodávajícím nebo pronajímatelem) a její maximální dobu trvání v délce 6 měsíců až po zákaz úschov kupních cen na provozních účtech zprostředkovatele, kvůli kterým docházelo k netransparentnosti mezi provozní hotovostí a finančními prostředky klientů.

Tuto změnu vnímáme pozitivně jako krok vpřed. Proto vstupujeme na trh s novou divizí OK HOLDINGU. Ano, je to tak. Přelom února a března 2021 přinese přelom v našich službách! Své pobočky pro vás otevře nová divize OK REAL ESTATE. V přátelském prostředí nabídneme současným i budoucím klientům zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. A na to se velmi těšíme, ba co víc, už se nemůžeme dočkat. 

Portfolio našich služeb se tak rozrůstá o novou realitní kancelář. Už nebudeme pouze zajišťovat výhodné hypotéky a pojištění nemovitostí! Naše spolupráce bude také zahrnovat zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí podle vašich představ. Nechceme přinést revoluci pro fungující trh, nezbytnou změnu a svůj přínos vidíme ve vás. Ve spokojeném klientovi, který si v rychlém čase splnil svůj sen o příjemném bydlení. Na jednom místě a v čase, který očekával.

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno