Prodej pozemky pro bydlení, 1 009 m² - Šestajovice

Šestajovice | 1 009 m²

ID 00448
Kontakt
9 299 000 Kč

Představte si, že se probouzíte v nádherném prostředí Šestajovic, v prestižní lokalitě V cestách u Billy. Máme pro vás jedinečnou příležitost – atraktivní stavební pozemky, kde můžete postavit svůj vysněný domov. Šest z těchto pozemků již našlo své majitele neveřejně, a nyní máte šanci získat jeden nebo dva z jedenácti zbývajících. Za inzerovanou cenu nyní můžete koupit pozemek p.č. 255/8, další už budou dražší.

V blízké budoucnosti zde začnou práce na budování inženýrských sítí, komunikací a protihlukové stěny podél Revoluční ulice, s dokončením plánovaným na začátek roku 2025. Každý pozemek má plochu přes 1 000 m² a nabízí možnost zastavěnosti až 30%. Představte si svůj nový domov s dvěma nadzemními podlažími a podkrovím nebo rovnou střechou, kde vaše rodina bude moci růst a prosperovat.

Vaše nové sousedství bude nabízet vynikající občanskou vybavenost – v obchodní zóně najdete obchody jako Billa, Kik, Pepco, Dr. Max, Pet Center, Style Shop a bankomat. Na procházky se můžete vydat k malebnému zámku v Jirnech nebo do krásného Klánovického lesa. V Šestajovicích máte vše potřebné na dosah ruky: pivovar, poštu, základní a mateřskou školu, sportovní halu, knihovnu, restaurace a pizzerii. A co je nejlepší? Na Černém mostě budete autem za pouhých 13 minut.

Navíc se můžete těšit na blízkou budoucnost, kdy bude v nedalekých Nehvizdech vybudována vysokorychlostní trať (VRT) s terminálem a parkovištěm pro 3 000 aut. To nejen výrazně zrychlí spojení s Prahou a východem republiky, ale také přispěje k odhlučnění oblasti díky nové protihlukové stěně nebo zelenému valu.

Rádi vám pomůžeme nejen s výběrem pozemku, ale i s realizací vašeho vysněného rodinného domu na klíč od spolehlivého dodavatele, ať už preferujete zděnou stavbu nebo dřevostavbu. Váš sen o dokonalém domově může být na dosah ruky.

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem o jiný než inzerovaný pozemek, neváhejte se mi ozvat. Společně najdeme ten pravý pro vás a vaši rodinu. Přijďte a zažijte tu správnou atmosféru, kde se sny stávají skutečností.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŠestajovice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.009 m²
ZástavbaObytná

Lokalita

Šestajovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře