Hypotéky

Logo_OK_KLIENT_1-14 GFS logo (2)

OK KLIENT a.s. – nabízí finančně poradenské služby retailovým i korporátním zákazníkům. Společnost poskytuje také zázemí samostatně působícím finančním poradcům.

GFS – Chceme být nejen silným partnerem, ale i skvělým přítelem pro naše obchodní společníky i klienty. Naší vizí je být pevným bodem ve světě financí a bezpečným přístavem v nejistých dobách. Společné s našimi obchodními partnery i klienty chceme nalézat řešení, která odpovídají modernímu finančnictví a jsou dostatečné flexibilní i v turbulentních situacích velkých změn na trzích.

 FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ / KONSOLIDACE ÚVĚRŮ / ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ / POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI / OCHRANA MAJETKU / SPOŘENÍ & INVESTICE 

GAM_logo_CMYK-1 4poradci_logo-1

GAM - Grand Asset Management s.r.o. - je zprostředkovatelská společnost působící na českém a slovenském finančním trhu, která sdružuje odborníky a specialisty z různých odvětví finanční sféry (např. bankovnictví, pojišťovnictví, investiční zprostředkování, prodej komodit, dotace EU, aj.), kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Na základě těchto zkušeností zajišťují našim klientům dlouhodobě nadstandardní služby. Vzhledem k tomu, že disponujeme strukturovanou sítí odborníků po celém území ČR, jsme celoplošným poskytovatelem finančně-zprostředkovatelských služeb.

4 Poradci s.r.o. - V rámci naši profesní historie jsme si prošli jak multilevelovými společnostmi, tak interními distribucemi finančních institucí. Na základě našich 25 let společných zkušeností jsme došli k závěru, že pokud chceme být našim klientům co největší přidanou hodnotou, tak tímto směrem z důvodu tlaku na produkci a plnění obchodních cílů cesta nevede.
Proto jsme se rozhodli založit vlastní společnost, pro kterou bude nejvyšší prioritou spokojený klient, ne plnění produkčních plánů, nebo kvartální obhajování pozic. Díky transparentnosti a možnosti využít služby placeného poradenství mají naši klienti jistotu, že jednáme v jejich zájmu a s maximální odbornou péčí. Jsme tady od toho, abyste si nemuseli s osobními financemi zatěžovat hlavu.

 

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno