Partneři

  OK_HOLDING-13  

 

OK HOLDING. - Jedinečný koncept spolupráce mezi profesionály ve svých oborech

PRACUJEME V OBORECH KORPORÁTNÍ POJIŠTĚNÍ / OSOBNÍ FINANCE / SÍŤ POJIŠŤOVACÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ / DOTAČNÍ PORADENSTVÍ / INVESTICE / REALITY

 

Logo_OK_KLIENT_1-14 OK_REAL_ESTATE_1-16 OK_GROUP_1-11

OK KLIENT a.s. – nabízí finančně poradenské služby retailovým i korporátním zákazníkům. Společnost poskytuje také zázemí samostatně působícím finančním poradcům.

OK REAL ESTATE s.r.o. – společnost, která se v rámci uskupení OK HOLDING specializuje na služby v oblasti zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitost.

OK GROUP a.s. – stabilní, česká, makléřská pojišťovací společnost, zakládající člen a leader uskupení.

 

OK_BROKERS_1-9 OK_GRANT_1-10 OK_GROUP_SLOVAKIA_1-12

OK BROKERS s.r.o. – partnerská síť sdružující nezávislé pojišťovací zprostředkovatele, jejichž členství v síti je založeno na spolehlivosti.

OK GRANT s.r.o. – poskytuje kompletní dotační poradenství úzce specializované na Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Pro zákazníky z řad církví a neziskových organizací nabízí OK GRANT administraci projektů, především v rámci Integrovaného regionálního operačního programu

OK GROUP SLOVAKIA, a. s. – jako významný činitel slovenského pojistného a finančně poradenského trhu zabezpečuje zákazníkům plnohodnotný, profesionální servis.

LB_Brokers_1-8 INTERWAY_1-7 YSAT_PLZEN_1-17

LB Brokers s.r.o. – samostatný zprostředkovatel pojištění poskytující svým korporátním i privátním zákazníkům komplexní služby ve všech oblastech pojištění.

INTERWAY INSURANCE BROKERS, spol. s r. o. – společnost s původní specializací na pojištění přepravy v současnosti poskytuje ucelené služby v oblasti pojištění podnikatelských rizik.

YSAT PLZEŇ, spol. s r. o. – samostatný zprostředkovatel pojištění poskytující svým korporátním i privátním zákazníkům komplexní služby ve všech oblastech pojištěn.

IBS-GROUP_1-6 Logo_OK_PROFIT_1-15 CARE_Insurance_Broker_1-3

IBS-GROUP S.E. – samostatný zprostředkovatel pojištění poskytující svým korporátním i privátním zákazníkům komplexní služby ve všech oblastech pojištění.

OK PROFIT a.s. – investiční poradce a privátní bankéř poskytující soukromým osobám, firmám, obcím a církvím komplexní služby v oblasti správy majetku a investic.

CARE Insurance Broker, a.s. – pojišťovací společnost, která zabezpečuje pojistné zájmy svých zákazníků ve všech odvětvích pojištění.

DOTin_1-5 Agroteam_CZ_1-2 CLARO_1-4

DOTin s.r.o. – odborní poradci společnosti DOTin pomohou s identifikací investičního záměru, přípravou žádosti o dotaci, administrací projektu i s návrhem předfinancování, a to napříč podnikatelskými odvětvími i veřejnou správou.

 

Agroteam CZ s.r.o. – poradenská společnost, zaměřující se na dotace v oblasti zemědělství. Zákazníkům poskytuje nejen kompletní poradenský servis v dotacích, ale také související podporu v provozní legislativě a ekonomickém poradenství, které s úspěšností investičního záměru zákazníka souvisí. Agroteam CZ se jako první v České republice může pyšnit certifikátem ADVIGREEN. Jedná se o garanci, že poskytované poradenské služby jsou kvalitní a správně řízené. Významným bonusem však je, že služby budou nově také dotovány, což zajistí jejich dostupnost v podstatě všem zemědělcům.

CLARO s.r.o. – samostatný zprostředkovatel poskytující klientům komplexní služby v oblasti pojištění a risk managementu, a to jak pro firmy, tak pro jejich zaměstnance a ostatní privátní klientelu.

 

4poradci_logo-1

 

 

GFS logo (2)

 

 

GAM_logo_CMYK-1

4 Poradci s.r.o. - V rámci naši profesní historie jsme si prošli jak multilevelovými společnostmi, tak interními distribucemi finančních institucí. Na základě našich 25 let společných zkušeností jsme došli k závěru, že pokud chceme být našim klientům co největší přidanou hodnotou, tak tímto směrem z důvodu tlaku na produkci a plnění obchodních cílů cesta nevede.
Proto jsme se rozhodli založit vlastní společnost, pro kterou bude nejvyšší prioritou spokojený klient, ne plnění produkčních plánů, nebo kvartální obhajování pozic. Díky transparentnosti a možnosti využít služby placeného poradenství mají naši klienti jistotu, že jednáme v jejich zájmu a s maximální odbornou péčí. Jsme tady od toho, abyste si nemuseli s osobními financemi zatěžovat hlavu.

GFS – Chceme být nejen silným partnerem, ale i skvělým přítelem pro naše obchodní společníky i klienty. Naší vizí je být pevným bodem ve světě financí a bezpečným přístavem v nejistých dobách. Společné s našimi obchodními partnery i klienty chceme nalézat řešení, která odpovídají modernímu finančnictví a jsou dostatečné flexibilní i v turbulentních situacích velkých změn na trzích.

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ / KONSOLIDACE ÚVĚRŮ / ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ / POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI / OCHRANA MAJETKU / SPOŘENÍ & INVESTICE

GAM - Grand Asset Management s.r.o. - je zprostředkovatelská společnost působící na českém a slovenském finančním trhu, která sdružuje odborníky a specialisty z různých odvětví finanční sféry (např. bankovnictví, pojišťovnictví, investiční zprostředkování, prodej komodit, dotace EU, aj.), kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Na základě těchto zkušeností zajišťují našim klientům  dlouhodobě nadstandardní služby. Vzhledem k tomu, že disponujeme strukturovanou sítí odborníků po celém území ČR, jsme celoplošným poskytovatelem finančně-zprostředkovatelských služeb. 

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno