Investice

Logo_OK_PROFIT_1-15

Akciová společnost OK PROFIT začala na českém trhu působit v roce 2017, je ryze českou společností bez zahraničního kapitálu. Poskytujeme především investiční služby (i) poradenství a (ii) přijímání a předávání pokynů (tzv. zprostředkování investic).

Poskytujeme služby privátního investičního poradenství a bankovnictví. Přinášíme náročným klientům – soukromým osobám, firmám, obcím, církvím – komplexní služby v oblasti správy majetku a investic. Naším typickým klientem je fyzická nebo právnická osoba s volným finančním majetkem 5 a více mil. korun.

Naše služby vycházejí z dlouholetých zkušeností našich poradců, s klienty investujeme – nespekulujeme. Sledujeme za ně finanční trhy a hledáme dlouhodobá a osvědčená řešení, nikoli dvouciferné výnosy s nepřiměřeným rizikem.

Věříme, že kvalitní poradenství nemá být založeno na inkasování pravidelných odměn ze vstupních a jiných poplatků bez ohledu na výnosy klientů. Věříme naopak, že má být do značné míry závislé na splnění záměrů klienta, tedy na jeho výnosech, na jeho zisku.

Z našich kanceláří v Brně a Praze obsluhujeme klienty po celé České republice.

 

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno