Dotace

OK_GRANT_1-10

DOTin_1-5

Agroteam_CZ_1-2

OK GRANT s.r.o. – poskytuje kompletní dotační poradenství úzce specializované na Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Pro zákazníky z řad církví a neziskových organizací nabízí OK GRANT administraci projektů, především v rámci Integrovaného regionálního operačního program.

DOTin s.r.o. – odborní poradci společnosti DOTin pomohou s identifikací investičního záměru, přípravou žádosti o dotaci, administrací projektu i s návrhem předfinancování, a to napříč podnikatelskými odvětvími i veřejnou správou.

Agroteam CZ s.r.o. – poradenská společnost, zaměřující se na dotace v oblasti zemědělství. Zákazníkům poskytuje nejen kompletní poradenský servis v dotacích, ale také související podporu v provozní legislativě a ekonomickém poradenství, které s úspěšností investičního záměru zákazníka souvisí. Agroteam CZ se jako první v České republice může pyšnit certifikátem ADVIGREEN. Jedná se o garanci, že poskytované poradenské služby jsou kvalitní a správně řízené. Významným bonusem však je, že služby budou nově také dotovány, což zajistí jejich dostupnost v podstatě všem zemědělcům.

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno