Hledáme

Vedoucí pobočky Havlíčkův Brod, Ostrava

Co očekáváme?

Nadšení pro obor realit
Správné vlastnosti - odolnost a vytrvalost, pozitivní přístup a sebevědomí, týmový duch, kladný vztah k lidem, schopnost a snaha se neustále učit, pokora a tolerance
Komunikační dovednosti - naslouchání, otevřenost, empatie, přátelskost, vřelost, neverbální komunikace, respekt, jasnost vyjadřování
Ochota se neustále učit potřebné disciplíny - právo, marketing, prodej a vyjednávání, finance, psychologie atd.
Naopak neočekáváme nutně zkušenosti, rádi vás zaškolíme a uvedeme do tajů realitního byznysu

Co nabízíme a čím jsme odlišní?

Rychle rostoucí a mladý tým
Součást velké finanční skupiny
Přísun doporučených zakázek ze sítě
Makléř neplatí za kancelář, cenové mapy, školení, dokonce ani právní a marketingový servis (do 10% z celkové provize)
Provize za svěřený tým a vyšší provizní ohodnocení z vlastní produkce.

Realitní makléř/ka pro Praha, Brno, Havlíčkův Brod, Ostrava

Atraktivní výše provize s bonusem za kladné reference od klientů

V případě zájmu nás kontaktujte na [email protected], nebo na telefonním čísle +420 731 590 860.

Realitní makléř/ka

Orientujete se dobře na trhu s nemovitostmi? Rádi pomůžete druhým hledat bydlení podle jejich představ? Víte, jak nemovitost prodávat? Rozumíte tomu, co obnáší investování v odvětví realit?
Pak hledáme zrovna Vás.

Náplň práce:

  • zprostředkovávat prodeje a pronájmy nemovitostí z vlastního portfolia (ze sítě)
  • aktivně vyhledávat obchodních příležitosti
  • komunikovat a budovat realitní tým
  • sjednávat a účastnit se na prohlídkách nemovitostí
  • připravovat smluvní dokumentaci

Požadujeme:

  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, příjemné vystupování
  • dobrá uživatelská znalost PC
  • časovou flexibilitu
  • ochotu učit se nové věci a profesně se rozvíjet
  • ŘP skupiny B - výhodou

Nabízíme:

  • prodej nemovitostí ze sítě
  • podporu při řešení obchodních případů
  • právní a finanční servis pro klienty zajistíme za Vás
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • marketingovou podporu prodeje
  • vzdělávání
  • možnost profesního růstu

OK REAL ESTATE s.r.o. je součástí uskupení OK HOLDING. Přinášíme svým klientům profesionální přístup a odbornost v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Naším přáním je, aby náš tým tvořili příjemní a schopní makléři, kteří provedou klienty procesem prodeje jejich stávající nebo koupí vysněné nemovitosti. Míříme vysoko, hledáme proto osobnosti, které bude jejich práce bavit a naplňovat. Ač máme stabilní a silné zázemí, nejsme žádný korporát. Jsme jeden tým, táhneme za jeden provaz. Pohodová atmosféra, fair play a etika jsou pro nás základ. Baví nás růst s Vámi i Vás motivovat.

Oblast působení: Brno a okolí, Ostrava a okolí
Nástup: možný ihned

Zaujali jsme Vás? Chcete doplnit náš kolektiv? Pošlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: [email protected]

Osobní prezentace makléře

Na internetu je dnes každý, buďte i vy. Pomůžeme vám získat výhodu nad konkurencí. Naše marketingové nástroje a know-how zefektivní vaše virtuální portfolio tak, aby cílilo na ty správné klienty.

Kariéra makléře v OK Real Estate

V realitní divizi OK Real Estate propojujeme dvě oblasti: svět finančních poradců a svět realit. Podle hesla „víc hlav víc ví“ sdílíme s makléři nejen obchodní příležitosti, ale i vlastní zkušenosti a strategie. Naším cílem je efektivní spolupráce bez zbytečného papírování. A na profesní etiku dbáme i v komunikaci s klientem, se kterým jednáme vždy otevřeně a férově.

Nemusíte na to být sami. Vstupte do našeho týmu a staňte se profesionálním makléřem!

Brno
Brno
Brno
Mánesova 3014/16
612 00
Brno