Prodej bytu 3+1, 100 m², ul. Sázavská, Praha - Vinohrady

Sázavská 914/8, Praha - Vinohrady | 100 m²

ID 00093
Kontakt
17 420 000 Kč

Prodej velmi vkusně zrekonstruovaného bytu 3+1, 100m2 v ulici Sázavská, Praha – Vinohrady. Tento byt Vám nabídne ojedinělou atmosféru historického centra, společenského vyžití a přitom klidu a pohody.
Citlivě provedené úpravy bytu kombinují moderní design s prvky historické stavby. Designová kuchyňská linka s žulovou deskou vybavená vestavnými spotřebiči, obývací i odpočinková část. Vše kompletně stylově zařízeno a sladěno do nejmenšího detailu včetně luxusního osvětlení. Většina zařizovacích předmětů a nábytku bude v bytě zůstávat a je součástí ceny.
Nábytek v pokojích je kompletně vyrobený na zakázku, nábytek v obývacím pokoji pak dodán italskou firmou Natuzzi.

Kompletní rozsáhlá a nákladná renovace proběhla v roce 2014. Repasovaná okna a dveře. Mramorová italská dlažba. Masivní dřevěné podlahy. Obklady koupelny a toalety originál Versace. Bezpečnostní dveře NEXT jsou montovány včetně stylového kování tak, aby nenarušovaly celkový ráz bytu, rozvody elektřiny, vody, topná soustava.
Pohodlí a prostor zaručují maximální komfort všem uživatelům domácnosti.

Rekonstrukce domu byla provedena s maximálním důrazem na zachování historických stavebních prvků. Hned při vstupu Vás osoví ojedinělá atmosféra bohatě zdobených stropů a krásného schodišťového zábradlí.

Velmi příjemná a dobře dostupná lokalita. Atmosféra historické části Prahy se zde propojuje s kulturou, společenským životem, ale i prostorem pro relaxaci a aktivní odpočinek. V dosahu Havlíčkovy sady, Sady Sv. Čecha a mnoho kavárniček a restaurací. Tramvajová zastávka J. Masaryka 2 minuty a metro Náměstí Míru 5 minut od domu.
Těšíme se na Vás na prohlídce tohoto výjimečného bytu.

KategorieByty 3+1
LokalitaSázavská 914/8, Praha - Vinohrady
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná100 m²
Plocha podlahová100 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Sázavská 914/8
Praha - Vinohrady
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře